Безпекові футбольні тренування Spirit Of Socce

Соціально-спортивний проєкт Spirit of Soccer Ukraine щодо обізнаності про вибухонебезпечні предмети та алгоритм дій у разі їх виявлення провели у Чернівецька загальноосвітня школа №8 .

19:10 07.06.2023

День захисту дітей

День захисту дітей — це свято, що символізує незаперечну цінність і величезне значення дітей в житті суспільства. Воно єднає країни всього світу навколо спільної мети — забезпечити майбутнє дітей, оберігати їхні права та сприяти їхньому всебічному розвитку.

18:52 01.06.2023

#ДеньВишиванки2023

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році це – 18 травня.

18:58 18.05.2023

Як убезпечити себе під час збройного конфлітку?

10.05 агентами з навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами для учнів 7-11 класів проведено інтерактивні заняття «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів», «Як убезпечити себе під час збройного конфлітку»

13:59 11.05.2023