Як козаки безпеку шукали

07.02 учні 5-11 класів, спільно з вчителями інформатики, взяли участь у вебквесті для учнів до Дня безпечного інтернету “Як козаки безпеку шукали” та поринули у цікаві пригоди разом із відважними козаками Граєм, Оком та Туром

13:26 13.02.2023

Веселі старти

У рамках місяця основ безпеки життєдіяльності, фізкультури та спорту, вчителем фізичної культури Полянською Є.В. проведено змагання між учнями 3 класів.

11:50 02.02.2023

День вареників у 2-А класі

Сьогодні учні 2-А класу віддначали День вареників, свято смаку та традиції, особливе свято для всіх любителів української кухні та гастрономічних вражень.

16:14 25.01.2023

Святий Миколай завітав на гостину

День Святого Миколая – це свято, у яке здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

17:37 19.12.2022

Андріївські вечорниці

Українці з давніх-давен славляться любов‘ю до своєї культури й звичаїв. Однією з найулюбленіших традицій є свято Андрія Первозванного, в народі Андрія. У цей день молодь влаштовувала вечорниці.

18:42 13.12.2022

З вірою у перемогу

Упродовж тижня у школі проходили благодійна акція "З вірою у перемогу", у ході якої учні написали листи, намалювали малюнки захисникам України. Також завдяки учням та батькам вдалося зібрати гривень на квадрокоптер для ЗСУ!

12:45 10.12.2022