Правила прийому до закладу освіти

Зарахування дітей до 1-го класу

Прийом дітей до першого класу здійснюється на безконкурсній основі. Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

Документи приймаються в електронній формі:

- через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/ (обов’язково для всіх, заповнювати  інформацію за інструкцією https://school.isuo.org/contact), або

- на електронну адресу закладу cvznz-8@meta.ua

або особисто від громадян (каб. № 1) із дотриманням безпечних умов перебування у приміщенні школи.

Для зарахування дитини до школи необхідно подати такі документи:

• Копія свідоцтва про народження дитини (як правило, дитині на 01 вересня  має виповнитися 6 років)
  • заява батьків, або осіб що їх заміняють, про зарахування дитини до 1-го класу відповідного зразка
  • документи, що підтверджують першочерговість зарахування дітей;
  • копія паспорта громадянина України одного з батьків або осіб, що їх заміняють (у разі відсутності тимчасове посвідчення громадянина України; посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання; посвідчення біженця, посвідчення особи яка потребує особливого захисту);
  • довідка про реєстрацію місця проживання одного з батьків (у разі відсутності довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи; документ що засвідчує право власності на нерухоме майно на території обслуговування, документ, що засвідчує право користування житлом, довідка про проходження служби у військовій частині, акт обстеження умов проживання за відповідною формою тощо)
  • медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0

Документи направляти у відсканованому форматі, або пересилати фото зі смартфона  на електронну адресу: cvznz-8@meta.ua

Зарахування дітей до 2-9-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заява батьків;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка №086-1/0 та копія довідки про щеплення №063/0;
  • особова справа дитини.

Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти