День української кухні

В рамках проведення тижня українознавства учні готували традиційні українські страви, де передали любов до страв, шанобливе ставлення та інтерес до народних традицій, обрядів, побуту українців.

15:50 21.10.2022

Юні дослідники 1-Б класу

З метою формування пізнавальних здібностей та сприянні творчого розвитку особистості, виховання екологічної грамотності та ціннісного ставлення до природи учні 1-Б класу на уроці ЯДС побували в ролі дослідників. Юні дослідники шукали відповідь на запитання:"Де легше плавати:у річці чи у морі?", спостерігали за властивостями води та досліджували корисні копалини.

15:43 19.10.2022

Веселі будні 1-А класу

Для наших першокласників кожен день мов свято. На уроках діти творять, фантазують, спілкуються. Разом з вчителькою майструють та навчаються.

15:14 18.10.2022

Вітаємо юних шахістів школи з перемогою!

Шахи – найдавніша гра, яка підкорила мільйони людей і навіть сьогодні, незважаючи на величезну популярність комп'ютерів і смартфонів, не втрачає своєї актуальності. Шанувальники цієї гри стверджують, що шахи – це не просто гра, а цілий світ інтелектуального дозвілля.

20:37 16.09.2022