Відзначено кращих керівників міських професійних спільнот педаговів

Міський центр професійного розвитку та міська профспілка освітян вшановували керівників міських професійних спільнот педаговів. Серед них вчитель хімії Чернівецька гімназія №8 , керівник МО вчителів хімії м. Чернівці Ніна Турянська

13:56 23.09.2023

З Днем Незалежності України!

Сьогодні одне із найголовніших свят українців – День незалежності! Довгий шлях боротьби країни за вагоме місце на карті світу ще продовжується. І кожен з нас своєю працею робить свій вклад у цю вартісну справу!

11:51 24.08.2023

День Української Державності

Сьогодні Україна вдруге святкує День Української Державності. Торік президент Володимир Зеленський своїм указом запровадив нове державне свято, яке святкуватиметься в День хрещення Київської Русі. Свято припадає на цей день, посилаючись на багатовікову історію українського державотворення. Яка сягає своїм корінням часів заснування міста Києва та розквіту держави за правління князя Київського Володимира Великого.

10:22 28.07.2023

Чернівецька загальноосвітня школа №8 здійснює набір учнів у 1 класи 2023/2024 навчального року

ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЧЛЕНИ ГРОМАДИ МІСТА! ЧЕРНІВЕЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №8 З 03.04.2023Р.  ЗДІЙСНЮЄ НАБІР УЧНІВ У  КЛАСИ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ Документи приймаються в електронній формі:

13:01 31.03.2023