Думками навиворіт

Дата: 17.03.2023 20:04

Фото без описуЗ метою кращого розуміння себе, однокласників та батьків, учні 5-А класу переглянули м/ф "Думками навиворіт". В якому розповідається про дівчинку, яка не може зрозуміти своїх емоцій та дати їм ради. Радість, печаль, огида, страх, гнів "оживають" та демонструють як можуть впливати на наше життя...

Райлі – звичайна 11-річна школярка, і, як у кожного з нас, її поведінку визначають п’ять базових емоцій: Радість, Смуток, Страх, Гнів і Гидливість. Емоції живуть в свідомості дівчинки і кожен день допомагають їй справлятися з проблемами, керуючи усіма її вчинками. До пори до часу емоції живуть дружно, але раптом виявляється, що Райлі і її батькам чекає переїзд з невеликого затишного містечка в галасливий і багатолюдний мегаполіс. Кожна з емоцій вважає, що саме вона краще інших знає, що потрібно робити в цій непростій ситуації, і в голові у дівчинки настає повна плутанина. Щоб налагодити життя в великому місті, освоїтися в новій школі і подружитися з однокласниками, емоціям Райлі належить знову навчитися працювати спільно.