Транскордонна співпраця

Дата: 02.03.2023 19:57

В рамках транскордонного співробітництва, 1 березня 2023 року, Чернівецька загальноосвітня школа №8 взяла участь у спільній акції «Мерцішор без кордонів». Захід відбувся в Liceul de Arta "Ciprian Porumbescu", Suceava. Нас гостинно зустріла Анішоара Будуй, голова Сучавської філії Асоціації бібліотекарів Румунії. Учні коледжу презентували техніки виготовлення мерцішору та подарували готові роботи. Особливі емоції викликав виступ учениці, яка у своїй роботі зобразила Україну, як міцну гору,яку ніхто не може здолати. «Що я ще можу сказати - Слава Україні»- завершила свою думку дівчина.

Також відвідали Сучавський університет «Штефан чел Маре», де директорка бібліотеки Санда-Марія Арделяну провела екскурсію університетом, ознайомила з бібліотечним фондом, в якому є література українською мовою.

Робоча зустріч пройшла в теплій та дружній обстановці.