Учні 5-х класів отримали підручники з математики

Дата: 28.02.2023 15:50

У 2022/2023 навчальному році п'ятикласники розпочали навчатися за новим Держстандартом базової середньої освіти за реформою «Нова українська школа». У зв’язку з воєнним станом в країні фінансування з державного бюджету на друк підручників на сьогодні відсутнє, так як кошти спрямовуються на обороноздатність України. Тому постала потреба у пошуку донорів, які допоможуть у вирішенні цієї проблеми.

Одним з них є Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), за сприяння якого учні всієї країни, у тому числі буковинських шкіл, отримали підручники з математики для 5 класу.

Довідково: електронні (pdf) версії підручників для 5 класів НУШ розміщено на сайті Інституту модернізації змісту освіти: https://lib.imzo.gov.ua/.../5-kla.../movno-lteraturna-galuz/