День гостинності у Вищому професійному художньому училищі №5

Дата: 02.05.2024 15:39

1 травня учні 9-А класу Чернівецька гімназія №8 завітали на День гостинності до Вищого професійного художнього училища №8

Майбутні випускники мали змогу ознайомитися з закладом освіти та професіями, які можна здобути в училищі, з матеріально-технічною базою, оглянути виставку учнівських робіт та музей училища, майстерні, також поспілкувалися з здобувачами освіти, викладачами та майстрами виробничого навчання і дізналися про умови вступу в училище.

Також, школярі взяли участь у Великодніх майстерках - писали традиційні писанки, пробували наносити декоративну штукатурку та укладати керамічну плитку, різьбити по дереву... З кожної професії були підготовлені різні локації з майстер-класами, де майбутні абітурієнти охоче пробували щось зробити своїми руками.