Вітаємо лауреата премії імені Юрія Федьковича

Дата: 02.11.2023 15:22

Вітаємо лауреата премії імені Юрія Федьковича Іванченко Наталію Віталіївну, заступника директора з навчально-виховної роботи Чернівецька гімназія №8

Премія імені Юрія Федьковича - присуджується найкращим викладачам та організаторам освіти і науки міста Чернівці, вчителям та вихователям, які за переконанням колег і учнів виявляють талант вихованця, створюють умови для його розвитку, сприяють підвищенню інтелекту, формують загальнолюдські цінності, патріотичні почуття до України.
Заснована премія імені Юрія Федьковича Чернівецькою міською радою у 1994 році з метою підвищення авторитету вчителя, визнання його заслуг у відродженні національної школи та науки.