31 серпня 2022 у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання Педагогічної ради.

Дата: 31.08.2022 15:21

У ході час заходу обговорено важливі аспекти забезпечення освітнього процесу в умовах війни, стан готовності укриття, проблематику впровадження Нової української школи у 5 класах, важливість психологічної підтримки усіх учасників освітнього процесу, в особливості внутрішньо переміщених осіб.

Педагогами було окреслено ряд завдань на новий навчальний рік:

• створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році;
  • забезпечити всім українським дітям, незалежно від їхнього місцеперебування, безперервність та рівний доступ до навчання з урахуванням безпекової ситуації на конкретній території;
  • забезпечити додержання прав дітей на освіту за українськими навчальними програмами та підручниками, а також прав педагогів на працю.