Бабин Яр - трагедія, яку не можна забути
29 вересня виповнився 81 рік з початку масових розстрілів мирного населення в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.
Поза Україною Бабин Яр відомий саме через масові розстріли різних національностей, здійснені німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.
Ці трагічні події відомі як символ "Голокосту від куль" і нацистської політики масового знищення населення. Жертвами злочину стали тисячі людей – військовополонених і цивільних громадян, серед яких представники єврейської національності й ті, хто намагався їх урятувати. За офіційними історичними свідченням, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв.
Розстріли в Бабиному Яру відбувалися майже щоденно понад два роки від вступу нацистів та їхніх союзників до Києва вересні 1941-го і до завершення окупації міста в листопаді 1943 року.
Урочище Бабин Яр у Києві – можливо, найбільш жахливий, але далеко не єдиний символ Голокосту в Україні.
З метою гідного вшанування пам’яті жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації міста Києва в роки Другої світової війни, та у зв'язку з 81-ми роковинами від початку трагічних подій у Бабиному Яру – масового вбивства євреїв, українців, ромів та осіб інших національностей вчителем історії Маловою А. В. проведено онлайн урок для учнів 11 класу "Вчимося пам'ятати"