Радіодиктант «Спільно до безпеки»

Дата: 05.04.2023 13:44

Фото без описуУчні 4️⃣-А класу написали радіодиктант «Спільно до безпеки» про безпечну поведінку з мінами та нерозірваними боєприпасами для школярів.

Диктант відбувся 4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Текст читав Михайло Карпань — актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

Перед диктантом, о 14:40, в ефірі Українського радіо представники ДСНС розповіли про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Відразу після диктанту ведуча Олена Зелінченко проаналізувала текст, пояснила складні випадки написання слів, а також повідомила, де і які розділові знаки вжиті.

#спільнодиктант