Цінність. Здоров'я як цінність

Дата: 10.09.2024 13:21

Фото без описуСьогодні чимало людей ведуть мову про здоровий спосіб життя, хоча не всі добре розуміють основну суть цього поняття і зводять його до відмови від шкідливих звичок чи занять спортом, що, безперечно, теж суттєво впливає на наше здоров’я. Насправді ж, здоровий спосіб життя – це набагато глибше поняття, це стиль життя і мислення.

10 вересня практичним психологом Македоном Андрієм Івановичем було проведено тренінги для учнів 7️⃣-А та 7️⃣-Б на тему "Цінність. Здоров'я як цінність".

Тренінги мали на меті більш глибинно розкрити поняття «здоров’я», «психічно здорова людина», «здоровий спосіб життя», підштовхнути учнів до активного способу життя, виховати розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті, адже бути здоровим зараз модно і зовсім не складно.