ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА І туру ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2024»🏆

Дата: 26.01.2024 12:48

Професія вчителя є найблагороднішою, але водночас і найскладнішою з-поміж інших. Це не дивно, бо ж вимагає не лише знань та майстерності, а й уміння навчати нового, виховувати позитивні людські якості, розвивати природні здібності дітей. Звісно, що така майстерність під силу далеко не кожній людині. Вчитель крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Саме такою є вчитель української мови та літератури ГОРДУНА Віолєтта Аурелівна. Сміливо і впевнено вона продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів.

Шановна Віолєтто Аурелівно, прийміть наші найщиріші привітання! Бажаємо успіхів, оптимізму, миру, єднання, нових творчих злетів і професійних здобутків! Нехай творчий потенціал, палкий ентузіазм та наполеглива праця завжди допомагають досягати поставленої мети!