Виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва

Дата: 23.03.2023 12:23

Фото без описуДекоративно-ужиткове мистецтво –один із видів художньої діяльності, твори якого поєднують естетичні та практичні якості. Декоративне означає прикрашати. Ужиткове, - що речі мають парктичний вжиток, а не лише є предметом естетичної насолоди.

У школі традиційно у рамках Тижня предметів художньо-естетичного була представлена виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва, у якій взяли учні школи. Виставка вражала своєю мистецькою довершеністю, розмаїттям виробів.