Всесвітній день мультфільмів

Дата: 07.04.2024 11:26

Учні Чернівецька гімназія №8 відзначили Всесвітній день мультфільмів🍿📽️

Мультфільми - це неймовірний світ казки! Мальовані й лялькові, веселі і сумні, мультиплікаційні фільми дарують нам радість і дитячий сміх. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення, формують світогляд дитини, а їх персонажі – друзі дітей. Вони вчать взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.

Дата Дня мультфільмів заснована 2002 року Міжнародною асоціацією анімаційного кіно (International Animated Film Association) і відзначається 6 квітня. Цього дня аніматори з різних країн обмінюються програмами фільмів і влаштовують перегляди для вдячної публіки.